Nemezis

Twój gabinet urody

Poczuj się piękna w swojej skórze

Mezoterapia igłowa

20 kwietnia 2016

MEZOTERAPIA IGŁOWA –

NIECHIRURGICZNA METODA LIKWIDACJI ZMARSZCZEK, BLIZN, PRZEBARWIEŃ I CELLULITU!

Jaki jest najnowszy standard niechirurgicznej metody likwidacji zmarszczek, blizn, przebarwień i cellulitu? Mezoterapia igłowa wykonywana mezopistoletami MI! Na czym polega, jak ją wykonywać oraz co gwarantuje?

Mezoterapia igłowa polega na śródskórnym wstrzykiwaniu małej ilości substancji aktywnych bezpośrednio w miejsca, w których są one najbardziej potrzebne. Metoda ta wykorzystuje działanie dwóch typów stymulacji. Stymulacja farmakologiczna opiera się na miejscowym zdeponowaniu składników aktywnych, które są stopniowo uwalniane. Stymulacja fizyczna to reakcja skóry na nakłucie igłą. Inicjuje ona procesy prowadzące do wydzielania przekaźników chemicznych oraz pobudzenia miejscowego mikrokrążenia. Do wstrzykiwania wykorzystywane koktajle dobrane do wieku i problemu skóry Klienta.

Dzięki mezopistoletom francuskiej firmy Medical Innovation, których jedynym dystrybutorem w Polsce jest ARKANA, mezoterapia igłowa zyskała nowe oblicze. Mezopistolety MI to urządzenia klasy medycznej, które jako jedyne na świecie posiadają licencję na używanie nazwy PISTOR. Pochodzi ona od nazwiska twórcy mezoterapii, francuskiego lekarza Michela Pistora, który w 1952 r jako pierwszy wykorzystał tę metodę. Był on także osobiście zaangażowany w tworzenie pierwszego mezopistoletu PISTOR 4. Obecnie urządzenia te stanowią najwyższy standard mezoterapii

Aby zabiegi w wykorzystaniem mezopistoletów MI były jeszcze bardziej efektywne proponujemy wykonywanie ich zgodnie z koncepcją progresywną. Polega ona na przygotowaniu skóry odpowiednią do jej potrzeb eksfoliacją, dermokosmetycznymi kwasami Toskani.

Zapraszamy na zabiegi

Zdjęcie użytkownika Nemezis - gabinet kosmetyczny.

 

Dodaj komentarz