Nemezis

Twój gabinet urody

Poczuj się piękna w swojej skórze

O salonie

W atmosferze ciepła, wyjątkowej gościnności oraz w trosce o niepowtarzalność każdej chwili, pragniemy zaoferować Państwu wachlarz zabiegów m.in. pielęgnacyjnych twarzy, ciała, manicure, pedicure.

Zabiegi wykonywane są przez sympatyczny i profesjonalny personel, a zastosowanie uznanych na rynku kosmetycznym produktów pozwala, by każda odwiedzająca nas osoba poczuła się zrelaksowana, a przede wszystkim piękniejsza i zadbana.

W miłej atmosferze i wyjątkowym wnętrzu oferujemy zabiegi z zakresu odmładzania skóry o naukowo potwierdzonej skuteczności, zaawansowane technologicznie metody odchudzania i modelowania sylwetki, najnowsze osiągnięcia laseroterapii, jak również chwile wyciszenia i regeneracji podczas zabiegów na ciało.

Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy, że wybierając nasz salon, zyskują Państwo satysfakcję nie tylko ze swojego wyglądu, ale i z miło spędzonego czasu.

Pracujemy na kosmetykach firm: Clarena, Anna Lotan, Bell Nature, Duaner, I Image Skincare, Biologique Recherche.

Kwalifikacje personelu są stale podnoszone i potwierdzane certyfikatami.

 

Moim priorytetem jest dokładanie wszelkich starań, żeby mój gabinet był nie tylko miejscem intensywnej pielęgnacji, ale również oazą relaksu i dobrego samopoczucia.

Kosmetyka z założenia nigdy nie była dla mnie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją, którą nieustannie staram się rozwijać. Chętnie dzielę się nią z innymi, dlatego właśnie postanowiłam stworzyć to miejsce…

Swoim zaangażowaniem w wykonywane zabiegi pragnę oddać całą swoją wiedzę i doświadczenie z głębokim przekonaniem, że znajdzie to uznanie w Państwa oczach. U nas każdy klient jest wyjątkowy i pragniemy, by tak się u nas poczuł.

W moim gabinecie dbam o najwyższe standardy higieny. Nasze narzędzia sterylizowane są w autoklawie, ponadto odbywamy szkolenia z zakresu higieny i bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów.

 

Serdecznie zapraszam – Barbara Jakubowska