Nemezis

Twój gabinet urody

Luksusdla ciała

Liposukcja ultradźwiękowa

Nieinwazyjna liposukcja ultradźwiękowa – fenomen w dziedzinie odchudzania. Ten nowoczesny zabieg, wykonywany specjalnie zaprojektowanym urządzeniem, polega na usuwaniu tkanki tłuszczowej i zmniejszeniu cellulitu poprzez zogniskowaną falę ultradźwiękową. Komórki tłuszczowe dzięki działaniu tych fal poddawane są kompresji i dekompresji. W fazie dekompresji, czyli rozszerzania, w komórkach generowana jest ogromna ilość energii. Tworzą się pęcherzyki, które powodują rozbicie komórek tłuszczowych, co zmniejsza ich objętość. Wykonany podczas zabiegu drenaż limfatyczny wspomaga transport tłuszczu i jego pochodnych przez układ limfatyczny i krwionośny do wątroby.
Zabieg pozwala usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała tj.: brzuch, biodra, uda, pośladki, talia, plecy, ręce i okolice kolan.
Każdy zabieg trwa ok 1 godziny. Zaleca się wykonywanie jednego zabiegu w odstępie 7-10 dni. Efekty, w zależności od predyspozycji i stylu życia, występują już po pierwszej serii 5 zabiegów.
Przeciwwskazania:  zapalenie żył ,niewydolność krążenia, czynny nowotwór, ciąża
Efekty zabiegu: rozbijanie tkanki tłuszczowejlikwidacja cellulitu, przyspieszenie przemiany materii, wytwarzanie tkanki mięśniowej, polepszenie mikrokrążenia, poprawa elastyczności i ujędrnienie skóry
wprowadzono w wyniku projektu UE