Nemezis

Twój gabinet urody

Poczuj się piękna w swojej skórze

Fotoodmladzanie laserem IPL

Wraz z upływem czasu pojawiają się na naszej skórze widoczne oznaki starzenia. Pod wpływem działania wiatru, mrozu i słońca powstają nowe piegi, plamy barwnikowe, rozszerzone i popękane naczynia. Pojawia się rumień i drobne zmarszczki, a skóra traci swoją naturalną sprężystość.

Fotoodmładzanie jest nieinwazyjnym procesem polegającym na zastosowaniu impulsowego światła o niskiej gęstości energii. Intensywne światło lasera IPL przenika przez skórę bez jej uszkadzania i jest absorbowane przez hemoglobinę (rozszerzone naczynia, rumień) i melaninę (przebarwienia). Światło IPL pobudza komórki, wskutek czego skóra rozpoczyna naturalny proces leczenia. Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory i wygładzają drobne zmarszczki.

Dzięki chłodzonej głowicy urządzenia Elight zabiegi są bezpieczne dla skóry przy jednoczesnej maksymalnej efektywności. Podczas zabiegu odczuwalny dyskomfort jest śladowy, a występowanie skutków ubocznych ograniczone do minimum. Seria zabiegów to od 1 do 5 w serii, w zależności od kondycji skóry, powtarzane w odstępach 3-6 tygodni. Po zakończeniu serii – dla utrzymania efektu – można zabieg laserem IPL powtarzać co 6 miesięcy.

Wprowadzono w wyniku projektu UE